Wpłaty z 2020 – Wykorzystaj w 2021

Drodzy zawodnicy

Pandemia i nałożone przez rząd obostrzenia zaskoczyły (zresztą nadal zaskakują) nas wszystkich. Mamy nadzieję, że po tych trudnych doświadczeniach, baaaardzo trudnym roku w całej branży sportowej i eventowej, która w zasadzie przestała funkcjonować zupełnie, w biegiem czasu zacznie wszystko wracać do normalności. Wierzymy, że mimo finansowej upadłości Fundacji Pro Sport, uda nam się przetrwać i nadal, razem z Wami, tworzyć dolnośląskie imprezy. Mamy nadzieję, że Triathlon Mietków – perełka zawodów triathlonowych w naszej okolicy, w tym roku się odbędzie, choć nie nie mamy żadnych złudzeń – w tym roku będzie to na pewno trudniejsze zadanie niż w minionych latach. Na pewno wiele się zmieni. Jako nowy podmiot organizacyjny będziemy kładli większy nacisk na finansowe bezpieczeństwo przyszłych eventów, na pewno będzie trudniej bo ze współpracy wycofują się sponsorzy, samorządy i nikt do końca nie wie jak będzie wyglądała przyszłość. Mamy jednak nadzieję, że wspólnie uda nam się utrzymać Triathlon Mietków jak i inne nasze eventy, aby móc się na nich spotykać.

Wracając do meritum. Mamy nadzieję na wyrozumiałość z Waszej strony, że mimo ubiegłorocznej konieczności odwołania zawodów, braku zwrotów opłat startowych przez Fundację Pro Sport – nadal będziecie chcieli brać udział w zawodach organizowanych przez naszą ekipę.

Chcemy wyjść na przeciw Waszym oczekiwaniom i oferujemy Wam następujące możliwości w 2021 roku:

1. Zawodnicy, którzy opłacili Triathlon Mietków 2020 – mogą wykorzystać wydaną kwotę w jakichkolwiek innych zawodach organizowanych przez nas w roku 2021 oraz 2022, w tym oczywiście m.in. podczas Triathlonu Mietków 2021.

Co trzeba zrobić?

Prosimy o PONOWNE zapisanie się na zawody (jest nowy organizator, nowe zawody, nowy termin, nowy regulamin itp) i tak:

  • jeśli nie ma różnicy w wysokości wpisowego to wystarczy wysłać email na adres [email protected] z informacją „PRZEPISZ MNIE Z 2020” w tytule, oraz imieniem i nazwiskiem w treści oraz zawodami na jakie mamy przepisać wpisowe.
  • jeśli jest różnica w wysokości wpisowego – dopłać różnicę na konto: KS TMTeam (PNB Paribas: 34 1750 0012 0000 0000 3992 8377) i wtedy prosimy na adres [email protected] , z informacją „PRZEPISZ MNIE Z 2020” w tytule, wysłać potwierdzenie przelewu z podanym imieniem i nazwiskiem w treści oraz zawodami na jakie mamy przepisać wpisowe.

UWAGA! Można się przepisać na dane zawody tylko do 2 tygodni przed zawodami.

2. WSZYSCY, którzy zapiszą się na zawody w tym roku, a np zawody zostaną odwołane lub przesunięte na inny termin – otrzymają pełny zwrot środków. Jesteśmy już na to przygotowani i czekamy do ostatniej chwili z wszelkimi zakupami i wydatkami.

3. WESPRZYJ NASZE DZIAŁANIA i opłać wpisowe ponownie. Działamy w różnych formach od 10 lat i swoimi działaniami od wielu lat udowadniamy, że dbamy o niskie ceny pakietów, zapewniając przyzwoitą jakość zawodów i nigdy od tej pory nie było żadnych spraw kładących się cieniem na naszych działaniach. Zawsze staraliśmy się patrzeć na dobro zawodników i danej imprezy. A to jak się potoczyły sprawy – nie byliśmy tego w stanie przewidzieć – oczywiście nie wystrzegając się też własnych błędów – przyznajemy. Natomiast, jeśli opłacone w ubiegłym roku wpisowe nie jest dla Ciebie wielkim problemem to opłać ponownie startowe i dołóż cegiełkę do kilkunastu imprez organizowanych przez nas na przestrzeni już prawie 10 lat.

Nowy podmiot KS TMTeam oraz my osoby fizycznie związane z obiema działalnościami – nie posiadamy tych środków, nie przejęliśmy Twojego wpisowego z ubiegłego roku. Przejęliśmy zawody, część wyposażenia i po prostu próbujemy wyjść z tej bardzo kłopotliwej, trudnej, nieplanowanej sytuacji w taki sposób abyśmy wszyscy jakoś to przetrwali. Środki wpłacone w ubiegłym roku na rzecz Fundacji zostaną rozdysponowane przez sąd i klub nimi nie dysponuje.

Do zobaczenia na zawodach. Zapraszamy

klub sportowy TMTeam

I na koniec trochę prywatnie „od siebie”.

Jest mi bardzo przykro, że ten sposób zakończyła się działalność Fundacji Pro Sport. Włożyłem w jej działalność całe serce, pieniądze, pracę moich najbliższych, znajomych, rodziny. Zamknąłem poprzedni biznes, żeby zająć się tym co lubię. Zawsze też w decyzjach kierowałem się dobrem zawodników często zapomminając o wspomnianym wczesniej bezpieczeństwie finansowycm Fundacji czy moim własnym. Nawet przekazany na rzecz Fundacji, mój prywatny samochód, zostanie zlicytowany jako majątek Fundacji, coż.

Mam nadzieję, że wraz z zarządem i członkami klubu TMTeam (którego również jestem założycielem i pomysłodawcą) uda nam się odtworzyć nasze działania a wszystkie poszkodowane w ubiegłym roku osoby, uda nam się w jakimś chociaż stopniu usatysfakcjonować.

Zrobimy to i wierzę, że będziecie nas wpierać. Do zobaczenia na zawodach, w marcu lub później, obojętne – dostosujemy się.

Dziękuję

Tomasz Sakuta

P.S. Zapraszam na inne pozostałe, planowane w 2021 roku eventy.