PUNKTACJA

PUNKTACJA

1. Punkty w danych zawodach uzyskują wszyscy zawodnicy sklasyfikowani na mecie.
  2. Punktowane dystanse podczas zawodów oraz maksymalna liczba punktów jaką można uzyskać podczas poszczególnych zawodów:
  • CrossAnt – 12 km – 100 pkt, 21 km – 80 pkt.,
  • Wrocławska Dycha – 10 km – 100 pkt.,
  • Cross Uraz Duathlon CUD – MAX – 100 pkt.,
  • Bieg Mietkowski – PÓŁMARATON – 21,1 km – 120 pkt.,
  • Śniadanie Mistrzów – 100 pkt.,
  • Triathlonowa Sztafeta Firmowa – 20 pkt – każda osoba biorąca udział.
  • Triathlon Mietków – dystans 1/4 IM – 120 pkt (1/8 IM nie bierze udziału w klasyfikacji).
  • Triathlon Zgorzelec – 1/8 IM – 80 pkt, 1/4 IM – 120 pkt. (sztafety nie biorą udziału w klasyfikacji).

Łącznie można zdobyć max: 780 pkt.

1. Szczegółowy rozkład punktów jest w tabeli – Załącznik nr 1 do regulaminu oraz TUTAJ.
  2. Miejsca z taką samą ilością punktów będę klasyfikowane ex aequo, a ewentualne nagrody zostaną podzielone po równo. W przypadku nagród niefinansowych, nagrody zostaną rozlosowane.
  3. Każda osoba, która ukończy zawody, po za miejscem oznaczonym w Tabeli Punktów, otrzyma punkty wg najniższej wartości w danej kolumnie, czyli np.: Każdy, kto ukończy Wrocławską Dychę na miejscu 94 lub dalej – otrzymuje 1 punkt, a np. każdy kto ukończy Triathlon Mietków na miejscu 110 lub dalej – otrzymuje 4 punkty.
  4. Z racji, że punktację cyklu wykonujemy „ręcznie” punktacja po każdych zawodach będzie podana najpóźniej dzień po zakończeniu zawodów.
  5. Miejsce i termin odbioru nagrody będzie podane w późniejszym terminie.