Joanna Sołtysiak ambasadorką zawodów Triathlon Mietków 

“Szczerze polecam wspaniałą i bardzo pozytywną przygodę sportową podczas zawodów Triathlon Mietków, które odbędą się już 10 czerwca. Na zawodników czekają naprawdę bardzo fajne trasy zarówno biegowe jak i rowerowe. Profesjonalna organizacja zawodów oraz urokliwe miejsce nad Jeziorem Mietkowskim z pewnością są warte startu na jednym z dystansów. Ja mam do tych zawodów duży sentyment i cieszę się, że w tym roku uda mi się pojawić na starcie!” komentuje Joanna.

Kiedy mówimy o czołówce kobiet w światowym triathlonie, z pewnością na myśl od razu przychodzi Joanna Sołtysiak. Wielokrotna medalistka, Polska Mistrzyni na dystansie Ironman. Startowała również jako zawodniczka PRO. Na zawodach wierna barwom Polski, pomimo, że aktualnie mieszka w Szwecji. Asia to nasza duma narodowa, jest nam niezmiernie miło, że zdecydowała się zostać ambasadorką zawodów Triathlon Mietków!

Przypomnijmy, że na MŚ w Kalamar Joanna zaliczyła poważny wypadek, przeszła operację, aby po 2 miesiącach ponownie stanąć na starcie zawodów i jeszcze w tym samym sezonie zaliczyć 4 miejsce na Mistrzostwach Świata Ironman w Utah (USA). 

To niesamowicie inspirująca zawodniczka! 

Asia, dziękujemy, że jesteś z nami! 

Dodatkowo, już wkrótce na naszych social mediach pojawią się nagrania z poradami Joanny, dotyczącymi startu w naszych zawodach. Przydadzą się zarówno PROSOM jak i amatorom oraz początkującym zawodnikom. Bądźcie czujni i obserwujcie nasz profil na Facebooku i Instagramie.

WIĘCEJ WPISÓW