Wyjątkowe zawody Triathlon Maniów Mały już 27 maja

Kameralna atmosfera, możliwość ścigania się z najlepszymi zawodnikami triathlonu, a po zawodach grill & beach TRI party, czas na rozmowy i wymianę doświadczeń sportowych. Brzmi jak impreza idealna? Wpadnij do Maniowa nad Jezioro Mietkowskie 27 maja. To ostatni moment na decyzję, zostały ostatnie pakiety (do limitu 200 zawodników).


Dlaczego te zawody są wyjątkowe?

Triathlon Maniów Mały to zawody, na których panuje bardzo sympatyczna, koleżeńska atmosfera. Strefa finiszera to część beach TRI party – na uczestników czeka tam między innymi grill, ciasto, zimne piwko. Czołowi zawodnicy polskiego triathlonu, triathloniści amatorzy – z każdym można w spokoju porozmawiać, podtrzymać lub zbudować nowe relacje. W tym tkwi magia, która co roku przyciąga zaodników z regionu, a nawet z dalszych zakątków Polski.

Trasy zawodów

Pływacka – Jezioro Mietkowskie, start w plaży w Maniowie Małym. Kolarska – selektywna, podjazdy, zjazdy – jest zabawa i trzeba uważać, żeby nie przeszarżować, szczególnie na odcinkach z podjazdami. Uwaga: ruch jest OTWARTY (ograniczony ale otwarty więc jeździmy zgodnie z przepisami). Biegowa – Trasa po wale.

Zapraszamy na start – wpadnij i przekonaj się, dlaczego warto spotkać się w Maniowie!

WIĘCEJ WPISÓW