Sponsorzy i Partnerzy – bez Was nie byłoby to możliwe

Ogromne podziękowania dla Powiatu Wrocławskiego za dofinansowanie naszych zawodów. Cieszymy się bo bez tego zawody by się nie odbyły.

Jednocześnie bardzo dziękujemy Panu Romanowi Potockiemu – Staroście Powiatu Wrocławskiego za dodatkowe ufundowanie statuetek dla zwycięzców.

Jeszcze mamy kilka szczególnych podziękowań: Pani Dyrektor Edyty Ostrowskiej za wsparcie promocyjne oraz Pań: Magdaleny Jurgi i Marty Pietruszewskiej z wydziału Edukacji, Kultury i Sportu za cierpliwość do nas. Dziękujemy!

DZIĘKUJEMY również:
👉 DASHRADE-produkty funkcjonalne dla sportowców za energię i moc, którą dostarczyli Wam w pakietach startowych. Szczególnie podziękowania dla Marcin Sipur Sipurzyński za nagrody przekazane do losowania.

👉 monko.COFFEE i Konrad Świąder za ufundowanie nagród i za to, że kolejny rok jesteście na naszych imprezach dostarczając kofeinę potrzebującym 😀 📣

👉 DUBLET 📣
za nieocenione wsparcie techniczne podczas wszystkich naszych imprez – to dzięki Nim mogliśmy przewieźć i rozstawić biuro, miasteczko zawodów, oznaczyć trasę, postawić strefę zmian. Nie jesteśmy w stanie wymienić wszystkich zasług! Wielkie, wielkie dzięki!

WIĘCEJ WPISÓW